ZAPYTANIE OFERTOWE NA BUDOWĘ WINDY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Strzelczyk

Dokumenty dotyczące zapytania ofertowego na budowę windy dla osoby niepełnosprawnej:

STRONA 1 | STRONA 2 | STRONA 3 | STRONA 4 | STRONA 5 | STRONA 6 | STRONA 7 | STRONA 8 | STRONA 9 | STRONA 10 | STRONA 11 |

Zapytanie ofertowe na budowę windy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Strzelczyk

ZAPYTANIE OFERTOWE NA BUDOWĘ WINDY DLA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ:

Wzór umowy

Formularz oferty

Wycieczka do Pragi. Drukuj Email

W dniach 19-20 października odbyła się dwudniowa wycieczka do Pragi.

Uczniowie klas III i II mieli okazję zwiedzić stolicę naszych południowych sąsiadów. Poznać kulturę i tradycję Czechów.

Zwiedziliśmy zamek Hradczany, stare miasto, most Karola

i wiele innych zabytków. Pogoda nam dopisała i humory też.

Opiekunami wycieczki byli panie Beata Pietrek, Jadwiga Zębik, Elżbieta Walas i pan Krzysztof   Kłobus. GALERIA / PREZENTACJA

Wykaz podręczników na rok szkolny 2017/18 PDF Drukuj Email

Poniżej znajdują się pliki z wykazem podręczników na nadchodzący rok szkolny:

Wykaz podręczników dla klasy VII

Wykaz podręczników dla klas II i III Gimnazjum

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2016/17. Drukuj Email

Koniec roku szkolnego, to czas podsumowań. Poniżej znajduje się zestawienie sukcesów naszych uczniów, jakie osiągnęli w ostatnim czasie. Wszystkim jeszcze raz gratulujemy i życzymy udanych wakacji!

Sukcesy

List Rzecznika Praw Dziecka z okazji zakończenia roku szkolnego. PDF Drukuj Email

Drodzy Uczniowie

W imieniu Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka zachęcamy do przeczytania listu okolicznościowego skierowanego do Was z okazji zakończenia roku szkolnego.

List Rzecznika Praw Dziecka.

Sukces naszych uczennic na konkursie Gryfny Godki w Piekarach Śląskich. PDF Drukuj Email

W tegorocznym konkursie Gryfny Godki w Piekarach Śląskich braliśmy udział silną ekipą. Jak zwykle nasza szkoła wypadła bardzo dobrze . Natalia Byczek opowiadając o feministkach po śląsku wywalczyła II miejsce a Zuzia Poloczek przedstawiła w gwarze śląskiej opowieść o Lisowicach i otrzymała wyróżnienie. W konkursie brała również udział Kinga Szymańska opowiadając o wielkanocnych zwyczajach po śląsku. Autorką tekstów i opiekunem uczennic była Beata Pietrek.

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »