TURNIEJE WARCABOWE PDF Drukuj Email
poniedziałek, 31 października 2011 10:50

16 grudnia 2011. w świetlicy naszego gimnazjum odbył się I międzyszkolny turniej warcabowy, pod patronatem Wójta Gminy Pawonków. O zwycięskie puchary walczyli nasi gimnazjaliści oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Pawonkowie. Rozegrano 7 rund pod czujnym okiem sędziego - pana Jana Kotka. Zwycięska trójka, to:
I miejsce - Daniel Prokopowicz (IIc),
II miejsce - Anna Krol (IId),
III miejsce - Dawid Gomółka(IIc).
SZCZEGÓŁOWA PUNKTACJAFOTOGALERIA

29 października, w świetlicy szkolnej naszego gimnazjum odbył się Inauguracyjny Turniej Warcabowy - pod patronatem Wójta Gminy Pawonków, który poprowadził sędzia klasy międzynarodowej pan Jan Kotek. Turniej skierowany był do wszystkich chętnych, bez ograniczeń wiekowych. Puchar zdobył Michał Grabiński, uczeń klasy 1a naszego Gimnazjum. Gratulujemy!!! Po szczegóły zapraszamy TUTAJ oraz do FOTOGALERII.