Koncert Piotra Lubertowicza i Tomasza Dzienia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Strzelczyk   
środa, 13 kwietnia 2011 07:12

Dnia 8 marca 2011 roku w Gimnazjum w Pawonkowie odbył się koncert profilaktyczny w wykonaniu Piotra „Lupi” Lubertowicza, któremu towarzyszył basista Tomasz Dzień. FOTOGALERIA

Piotr Lubertowicz jest wokalistą, gitarzystą i autorem tekstów piosenek. Był narkomanem. Od 1988 roku stale związany z polską sceną bluesowo-rockową. „Lupi” był gościem i laureatem wielu festiwali, np. Rawa Blues, Węgorzowo. Tworzył i koncertował z zespołami takimi jak Monkey Bussines, Chłopcy z Placu Broni czy Dżem.
  Piotr Lubertowicz przeszedł wiele w swoim życiu. Podczas spotkania z młodzieżą w sposób doskonały przekazał swoje doświadczenia. Mówił i śpiewał o skutkach nałogów,  własnych przeżyciach z okresu walki z narkomanią i alkoholizmem. Jego wiarygodne dzieła stanowią opis jego życia, marzeń i tęsknot. Swoim występem wywarł ogromne wrażenie na zgromadzonej młodzieży. Swoje wypowiedzi przeplatał muzyką bluesowo-rockową, a także grą na gitarze wraz z Tomaszem Dzieniem, który jest jednym z najlepszych basistów sesyjnych.
„Lupi” chce uchronić młodych ludzi przed tym, co go prawie zabiło. Opowiadał o swoich osobistych, bolesnych przeżyciach, o utracie sensu życia, o narkotykach i zniszczeniach, jakie powodują, o samotności, imprezach, o kolegach, którzy umierali na jego oczach. Mówił to w sposób wiarygodny i interesujący. Szybko nawiązał kontakt z młodzieżą.
Po koncercie można było otrzymać autograf od „Lupiego” i Tomasza Dzienia. Myślę, że młodzi ludzie po wysłuchaniu historii Piotra Lubertowicza zastanowili się nad sensem swojego życia, a przesłanie „Lupiego” dotarło do wszystkich osób. Występ pana Piotra wywarł na wszystkich ogromne wrażenie.

Edyta Kopyto

Poprawiony: czwartek, 14 kwietnia 2011 07:10
 

Ostatnie News-y

Statystyka

Użytkowników : 39
Artykułów : 271
Zakładki : 6
Odsłon : 450502

Popularne artykuły

Statystyka roku


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: best low cost hosting best reseller hosting program Valid XHTML and CSS.