Osiągnięcia uczniów - 2010/11 PDF Drukuj Email

 

Monika Sobalska
V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym pod tytułem "90.Rocznica Bitwy Warszawskiej"

Stefania Krawczyk
VII miejsce w Regionalnym Konkursie "Młody Chemik"

I miejsce w Powiatowym Konkursie "Chemiczna Przygoda"

II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Przyrodniczym

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

VI miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie "Sprachdoktor 2011"

Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Chemii "Olimpus"

II miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Różanecznik - urok i magia"

Finalista 7 Olimpiady Języka Niemieckiego

II miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Alfik"

Roksana Połojko
I miejsce w Powiatowym Konkurskie Recytatorskim

Wyróżnienie w etapie powiatowym XXIII Regionalnego Konkursu Recytatorskiego

Iwona Biernacka
III miejsce w Powiatowym Konkursie "Chemiczna Przygoda"

Alicja Prokopowicz
V miejsce w woj.śląskim w Ogólnopolskim Konkursie "Deutschfreund 2010" 

IV miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie "Sprachdoktor 2011"

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

Finalista 7 Olimpiady Języka Niemieckiego

Jakub Bednarek
III miejsce w woj.śląskim w Ogólnopolskim Konkursie "Deutschfreund 2010" 

Finalista 7 Olimpiady Języka Niemieckiego

Anna Kroll, Aleksander Citak, Patryk Kubica, Artur Kardas

III miejsce w etapie rejonowym  X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu

"Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"

Monika Pietrucha

I miejsce w eliminacjach powiatowych w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

II miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Sprachdoktor 2011

Justyna Sobala 

II miejsce w eliminacjach powiatowych w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" 

II miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Omnibus"

Marek Kozłowski

Finalista VI Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

I miejsce w I Konkursie Matematycznym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 1

im. Adama Mickiewicza w Lublińcu

I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS z matematyki

XI miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Fizyki "Olimpus"

Agata Matziol

IV miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie "Sprachdoktor 2011"

Daniel Swoboda

V miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie "Sprachdoktor 2011"

Sebastian Swoboda

VI miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie "Sprachdoktor 2011"

Kewin Jelonek

VII miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie "Sprachdoktor 2011"

Dominika Kurda

III miejsce w Regionalnej Olimpiadzie Wiedzy Geograficzno-Turystycznej "Globtroter"

Jakub Swoboda

VI miejsce w Regionalnej Olimpiadzie Wiedzy Geograficzno-Turystycznej "Globtroter"

Karolina Sabok

Laureatka XV Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę Literacką

Karolina Hadyk, Dawid Funk,  Wojciech Wańczyk, Katarzyna Kuc, Marek Kozłowski

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS z matematyki

Oliver Witt, Aleksander Citak, Artur Kardas, Edyta Kopyto, Anna Kroll, Adam Kuś

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS z matematyki

Zuzanna Rupik

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego "Wypędzenie, wywózki, martylologia

i zwycięstwa Polaków w latach 1936-1956"

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym "Reporter"

Patryk Kubica

V miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Ekologicznym "Lubi mi się tu żyć"

Aleksander Citak

IV miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Omnibus"

Edyta Kopyto

IX miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Omnibus"

Michał Piosek

IX miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Alfik"

Karolina Wańczyk

XII miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Alfik"

Anna Kroll

XIV miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Alfik"

V miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Omnibus"

Alicja Prokopowicz, Stefania Krawczyk, Dominika Kurda

VIII miejsce zespołowo w IV Konkursie "Spiel mit Deutsch"

Dominika Kurda, Stefania Krawczyk, Iwona Biernacka

I miejsce zespołowow VI Powiatowym Konkursie z Języka Polskiego "Zabawy literaturą i językiem"

 

I miejsce zespołowo w XI Powiatowym Konkursie Profilaktycznym "Optymistyczne Jutro"

II miejsce zespołowo w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 


SPORTOWE

I  miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

V miejsce w Turnieju Piłki Nożnej "Orlik-gram i kibicuję bezpiecznie"

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców

II miejsce w II Turnieju Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej - tenis stołowy w kategorii chłopców

IV miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

III miejsce w kategorii drużyn dziewcząt w etapie rejonowym XIII edycji

Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup

 

Dawid Brol
III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców

Patrycja Hocwik

Najlepsza zawodniczka II Turnieju Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Martyna Gambuś

II miejsce w biegu przełajowym "O Nóż Komandosa"

Przemysław Jureczko

V miejsce w biegu przełajowym "O Nóż Komandosa"

 

 

 


 

 

 

Szukaj



Ostatnie News-y

Statystyka

Użytkowników : 39
Artykułów : 271
Zakładki : 6
Odsłon : 450223

Popularne artykuły

Statystyka roku


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: best low cost hosting best reseller hosting program Valid XHTML and CSS.