Osiągnięcia uczniów - 2009/10 PDF Drukuj Email

 

Stefania Krawczyk i Marek Kozłowski
II miejsce w XI REGIONALNYM KONKURSIE DRUŻYNOWYM „DUETY CHEMICZNE”

Edyta Kopyto
II miejsce w VII POWIATOWYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM "DYKTANDO 2010"

Agnieszka Pietrucha
I miejsce w POWIATOWYM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

I miejsce w woj. śląskim w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "SPRACHDOKTOR 2010"

XII miejsce w miejsce w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PRZEDMIOTOWEJ Z CHEMII

XVII miejsce w miejsce w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PRZEDMIOTOWEJ Z FIZYKI

III miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE „CHEMICZNA PRZYGODA”

VI miejsce w woj. śląskim w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "DEUTSCHFREUND 2009"

Marek Kozłowski
II miejsce w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

Finalista w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z MATEMATYKI

XIV miejsce w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PRZEDMIOTOWEJ Z FIZYKI

IX miejsce w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PRZEDMIOTOWEJ Z CHEMII

Stefania Krafczyk
XII miejsce w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PRZEDMIOTOWEJ Z CHEMII

XIX miejsce w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PRZEDMIOTOWEJ Z FIZYKI

IV miejsce w woj. śląskim w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "SPRACHDOKTOR 2010"

IV miejsce w woj. śląskim w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "DEUTSCHFREUND 2009"

Martyna Lenart
IV miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE „CHEMICZNA PRZYGODA”

Kewin Jelonek
III miejsce w woj. śląskim w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "DEUTSCHFREUND 2009"

Daniel Swoboda
VI miejsce w woj. śląskim w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "DEUTSCHFREUND 2009"

Bartłomiej Pieprzyca, Mateusz Puzio, Tomasz Sobalski
II miejsce zespołowo w POWIATOWYM TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Aleksandra Matyja, Piotr Kopyto, Stefania Krawczyk - zespół humanistyczny
Marek Kozłowski, Agnieszka Pietrucha, Martyna Lenart - zespół matematyczno-przyrodniczy
Bartłomiej Pieprzyca, Szymon Witt, Łukasz Mańka- zespół sportowy
II miejsce zespołowo w I POWIATOWYM TURNIEJU MŁODYCH TALENTÓW

Aleksandra Matyja
II miejsce w XIII POWIATOWYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH "LUBI MI SIĘ TU...ŻYĆ"

II miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE „CHEMICZNA PRZYGODA”

Piotr Kopyto
XIV miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O BITWIE POD GRUNWALDEM

Patryk Kubica
XV miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O BITWIE POD GRUNWALDEM

Łukasz Mańka
XVI miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O BITWIE POD GRUNWALDEM

Sonia Zając
I miejsce w kategorii: Poster o Galileuszu w II POWIATOWYM KONKURSIE Z FIZYKI I ASTRONOMII

Łukasz Mańka
I miejsce w kategorii: Prezentacja Multimedialna o Galileuszu w II POWIATOWYM KONKURSIE Z FIZYKI I ASTRONOMII

Tomasz Sobalski
II miejsce w konkursie GODOMY PO NASZYMU II Spichlerzowego Przeglądu Dialektów Gwary Śląskiej 2009

Stefania Krawczyk, Aleksandra Matyja, Piotr Kopyto
II miejsce zespołowo w V POWIATOWYM KONKURSIE JĘZYKA POLSKIEGO "ZABAWY LITERATURĄ I JĘZYKIEM"

Spółdzielnia Uczniowska Słoneczko
II miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE EKOLOGICZNYM "ZDROWA PRZYRODA - ZDROWA ŻYWNOŚĆ - ZDROWY CZŁOWIEK

 

SPORTOWE

IV miejsce w POWIATOWYCH SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

IV miejsce w PURNIEJU POWIATOWYM TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

V miejsce w POWIATOWYCH ROZGRYWKACH HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

II miejsce w POWIATOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT

III miejsce w POWIATOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW

 

Tomasz Sobalski
II miejsce w biegach przełajowych O NÓŻ KOMANDOSA

Bartłomiej Pieprzyca
III miejsce w biegach przełajowych O NÓŻ KOMANDOSA

Zuzanna Radzioch
VI miejsce w biegach przełajowych O NÓŻ KOMANDOSA

Dominka Kurda
III miejsce w POWIATOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

Dawid Brol
II miejsce w POWIATOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

 


 

Szukaj



Ostatnie News-y

Statystyka

Użytkowników : 38
Artykułów : 270
Zakładki : 6
Odsłon : 442032

Popularne artykuły

Statystyka roku


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: best low cost hosting best reseller hosting program Valid XHTML and CSS.