Sukcesy uczniów Gimnazjum w Pawonkowie w konkursach z języka angielskiego PDF Drukuj Email

Dzisiaj podsumujemy dwa ogólnopolskie konkursy z języka angielskiego, na wyniki których czekaliśmy do niedawna. Dnia 11 stycznia 2017 r. w naszej szkole przeprowadzono sesję zimową ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego „Olimpus”. W konkursie wzięło udział ośmioro uczniów z klas 1-3 naszej szkoły. Olimpiada w sesji zimowej to test jednokrotnego wyboru składający się z 30 pytań. Maksymalna liczba punktów do zdobycia wynosiła 60. Dyplom laureata przyznawany jest uczniom, którzy w rankingu znaleźli się na miejscach od 1 do 10. Wśród uczniów naszej szkoły najwyższy wynik to 49 punktów i 12 miejsce w kraju należące do Patrycji Kubicy z kl. IA.

 

Wyniki pozostałych uczniów przedstawiają się następująco:

klasa druga

Hanna Markiewicz – 48p. (miejsce 13)

Oliwia Feliks – 35p. (miejsce 26)

Natalia Krawczyk – 35p. (miejsce 26)

Amelia Klimza – 31p. (miejsce 30)

klasy trzecia

Monika Gaś – 48p. (miejsce 13)

Michał Gruszczyk – 42p. (miejsce 19)

Natalia Dmowska – 41p. (miejsce 20)

 

Dnia 28 lutego 2017 r. odbył się ogólnopolski konkurs języka angielskiego FOX, w którym wzięło udział w sumie jedenaście osób, w tym dziesięcioro uczestników z klas drugich i jedna uczennica z klasy pierwszej. W regionie częstochowskim byliśmy jedną z 49 szkół, z których zgłoszono w sumie 791 osób. W grupie tej wyłoniono dwie laureatki, 23 uczniów z wynikiem bardzo dobrym (odpowiednik drugiego miejsca) i 33 uczestników z wynikiem dobrym (odpowiednik trzeciego miejsca). Nasza uczennica, Patrycja Kubica z kl. Ia zdobyła 102 punkty, co przełożyło się na wynik dobry oraz wyróżnienie w postaci zaproszenia na uroczystą galę rozdania nagród w dniu 6 czerwca w auli budynku Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie. Na wyróżnienie zasługuje również Mateusz Bytomski z kl. IIB, który zdobył największą liczbę punktów w szkole – 108,75 oraz Hanna Markiewicz z kl. IIb otrzymując 100 punktów na 150 możliwych.

 

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z uroczystej gali wręczenia nagród w konkursie FOX w okręgu częstochowskim.

GALERIA

 

Ostatnie News-y

Statystyka

Użytkowników : 43
Artykułów : 271
Zakładki : 6
Odsłon : 456254

Popularne artykuły

Statystyka roku


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: best low cost hosting best reseller hosting program Valid XHTML and CSS.