Korowód postaci bajkowych i literackich. Drukuj Email

Dnia 1 czerwca 2017 roku, odbył się Korowód Postaci Bajkowych i Literackich. O godzinie 7:30 pani Jolanta Mlynek zaprosiła 140 uczestników do wspólnej zabawy. Przedszkolaki i młodzież przemaszerowali ulicami Lisowic. Korowód spod Szkoły Podstawowej w Lisowicach, dotarł do Centrum Kulturalnego w tejże miejscowości.

Szczególne podziękowania należą się wszystkim uczestnikom! Przedszkolaki były ubrane jak żywcem wyjęte z bajki- cudownie! Młodzież szkolna także wyglądała barwnie i kolorowo :).
Podziękowania dla pani dyrektor- Ireny Kazek, pani Jolanty Piosek, pani Katarzyny Szremskiej i pani Anny Mlynek- za pomoc i obecność na tym święcie czytelników.
Szczególne podziękowania dla sponsora- Urzędu Gminy w Pawonkowie, Biblioteki Publicznej w Lisowicach, Biblioteki Szkolnej w Lisowicach, w Gimnazjum w Pawonkowie oraz Biblioteki Gminnej w Pawonkowie.
Głównym organizatorem było Gimnazjum w Pawonkowie, a całość poprowadziły panie Jolanta Mlynek i pani Jolanta Piosek. GALERIA