Przygotowanie do realizacji kolejnego międzynarodowego projektu eTwinning PDF Drukuj Email

Jednym z celów naszych działań w ramach projektu "Pokonywanie przeszkód językowych dziś, drogą do naszego sukcesu w przyszłości" jest otwarcie się na współpracę ze szkołami innych krajów europejskich, współpraca i realizacja różnych projektów. Dlatego nasi nauczyciele podejmują kolejne wyzwania i kroki w tym kierunku. Jeszcze we wrześniu pani Grażyna Pastuszka ukończyła kurs "Tydzień na projekt eTwinning", którego celem było nabycie umiejętności przygotowania własnego projektu oraz sprawne korzystanie z platformy Moodle i portalu eTwinning. Co więcej, nauczycielce udało się znaleźć szkoły kandydatki do pracy nad projektem jej własnego pomysłu. Szczegóły dotyczące projektu eTwinning autorstwa p. Grażyny Pastuszka już wkrótce.