Mikołajkowe Scrabble PDF Drukuj Email

W Mikołajki w naszej  szkole reprezentanci wszystkich klas  zmagali się w Turnieju SCRABBLE. Wyzwaniem dla uczniów miała być rywalizacja w 2 językach. Okazało się jednak, że mimo kilku godzin spędzonych w świetlicy szkolnej Wasi koledzy i koleżanki świetnie poradzili sobie z tworzeniem wyrazów w języku angielskim i niemieckim. Zmagania wtorkowe nie przyniosły ostatecznego rozstrzygnięcia, dlatego rozegrany został jeszcze jeden  etap.

Do drugiego etapu zakwalifikowali się uczniowie z klasy:

Język niemiecki

Ia Rasztar Mateusz, Kinga Poloczek

IIa Michelle Bajura, Zuzanna Poloczek

IIIa Karolina Walocha, Monika Gaś

Ia Kinga Szymańska, Patrycja Kubica

IIa Emilia Popielarz, Patrycja Wichary

IIIa Jakub Śleziona,  Natalia Dmowska

Finałowej rozgrywce towarzyszyła atmosfera zabawy i totalnego rozluźnienia. Proces tworzenia wyrazów często wymykał się spod kontroli. Poprawność nowopowstałych łamańców rywale musieli sprawdzać w słowniku. Ostatecznie jednak zwycięzko z rywalizacji w języku angielskim wyszła para Emilia Popielarz ,Patrycja Wichary. Natomiast najlepszą parą grającą w Scrabble po niemiecku jest para Monika Gaś i Karolina Walocha.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy. Doceniamy waszą pracę i nagradzamy bardzo dobrymi ocenami z języków. GALERIA

Organizatorki

nauczycielki języków obcych