Sukcesy naszych uczniów PDF Drukuj Email

13 czerwca w Katowicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie wojewódzkim „Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków” – Dzieje Polaków po pierwszej wojnie światowej. W konkursie brało udział troje uczniów z naszej szkoły: Dominika Psyk z klasy Ib, Karol Kopyto z klasy IIIc i Grzegorz Piosek  z klasy IIIb. Nasi uczniowie i tym razem znaleźli się wśród najlepszych uczniów.

Dominika Psyk została laureatką I stopnia a Grzegorz Piosek laureatem drugiego stopnia. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody oraz mieli okazję wysłuchać wykładu pracownika IPN na temat Polskiego Państwa Podziemnego po wojnie.

Uczniowie pracowali pod kierunkiem Beaty Pietrek

Odsłon : 442010