Osiągnięcia uczniów - 2015/16 PDF Drukuj Email

Grzegorz Piosek
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego "Trzeba pamiętać. Rok 1945 na Górnym Śląsku"

Laureat II stopnia Wojewódzkiego Konkursu Historycznego z cyklu "Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków" pt. "Dzieje Polaków po I wojnie światowej"

Julia Borszcz
III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Biblioteka w oczach czytelnika"
Mateusz Psyk, Mateusz Smyła, Patryk Szafarczyk, Szymon Kroll, Artur Pietrucha, Mateusz Cioch, Adam Kaczmarzyk, Seweryn Panek, Tomasz Strach, Adam Mąkos
I miejsce w Powiatowych Zawodach Halowej Piłki Nożnej
Adam Mąkos
Wyróżnienie w konkursie fotograficzno-literackim pt. "Krzyże i kapliczki przydrożne naszego regionu - świadkowie przeszłości"
Laura Jerominek, Żaneta Matziol
III miejsce w V Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego "Klar, das kann ich"
Laura Jerominek
III miejsce w województwie śląskim w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Sprachdoktor"
V miejsce w województwie śląskim w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Deutschfreund"
Żaneta Matziol
V miejsce w województwie śląskim w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Sprachdoktor"
IV miejsce w województwie śląskim w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Deutschfreund"
Adam Kaczmarzyk, Szymon Kroll, Marek Dyla, Cezary Kaczmarczyk, Szymon Koza, Mariusz Koza, Mateusz Cioch, Kamil Kurda, Artur Pietrucha, Adam Mąkos, Franciszek Skubała, Seweryn Panek, Patryk Szafarczyk, Tomasz Strach
III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej - piłka ręczna
Kamila Skubała
II miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego
Natalia Byczek
III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego
Kamila Skubała, Natalia Byczek, Aleksandra Lesz
II miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego
Mateusz Cioch, Karol Kopyto, Kamil Kurda
II miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego
Michał Wieczorek
II miejsce w I Wojewódzkim Konkursie na prezentację multimedialną  "Żołnierze Wyklęci. Niezłomni Bohaterowie"
I miejsce w Powiatowym Konkursie Historyczno -Religijnym "1050 Rocznica Chrztu Polski"

IV miejsce w VI Konkursie Matematycznym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Lublińcu
Karol Kopyto
Wyróżnienie w I Wojewódzkim Konkursie na prezentację multimedialną  "Żołnierze Wyklęci. Niezłomni Bohaterowie"
Marta Zalas
III miejsce w Regionalnym Konkursie Twórczości Plastycznej na Ozdobę Wielkanocną
Michał Wieczorek i Artur Pietrucha
Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie z Fizyki i Astronomii
Katarzyna Juszczyszyn i Karol Kopyto
Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie z Fizyki i Astronomii
Katarzyna Juszczyszyn
II miejsce w powiatowym konkursie "Przedsiębiorczość-Twoją drogą do sukcesu"
VII miejsce w województwie śląskim w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Sprachdoktor"
Franciszek Skubała, Adam Mąkos, Karol Kopyto
V miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Paulina Małyska
IV miejsce w powiatowym konkursie "Przedsiębiorczość-Twoją drogą do sukcesu"
Artur Pietrucha
II miejsce w eliminacjach powiatowych w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Laureat ogólnopolskiego konkursu Albus z matematyki
Natalia Szkleniarz
Laureat ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z matematyki "Olimpus"
Patrycja Wichary
Laureat  ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z matematyki "Olimpus"
Dominika Psyk
Laureat  ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z matematyki "Olimpus"
Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie "Galileo" z fizyki
II miejsce w województwie śląskim w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Sprachdoktor"
II miejsce w województwie śląskim w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Deutschfreund"

Laureat ogólnopolskiego  konkursu Albus z matematyki

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego z cyklu „Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków”

XI miejsce w ogólnopolskim konkursie Galileo z geografii

Paulina Wiśniewska, Wiktoria Thomann, Wiktoria Zuzel, Daria Wańczyk, Dominika Thomann, Natalia Dmowska, Natalia Bromer, Paulina Koza, Martyna Matusek, Amelia Klimza, Aleksandra Lesz
II miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Dominika Duda
Laureat ogólnopolskiego konkursu Galileo z geografii
Natalia Krawczyk
VII miejsce w województwie śląskim w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Sprachdoktor"

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "FOX"
Sandra Stawarz
IX miejsce w województwie śląskim w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Sprachdoktor"
Anna Matyja
IX miejsce w województwie śląskim w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Sprachdoktor"
Natalia Dmowska
XII miejsce w województwie śląskim w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Sprachdoktor"
Monika Gaś
XIV miejsce w województwie śląskim w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Sprachdoktor"
Wiktoria Thomann
XVI miejsce w województwie śląskim w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Sprachdoktor"
Mateusz Bytomski
IX miejsce w województwie śląskim w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Deutschfreund"

Szymon Kroll

Laureat ogólnopolskiego konkursu Albus z matematyki

Matylda Mirek

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki

Michał Gruszczyk

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki

 

 

Ostatnie News-y

Statystyka

Użytkowników : 39
Artykułów : 271
Zakładki : 6
Odsłon : 450224

Popularne artykuły

Statystyka roku


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: best low cost hosting best reseller hosting program Valid XHTML and CSS.