Szkolny turniej carrom Drukuj Email

W dniach 16-17 listopada, 2015 roku, w ramach projektu pt."Warsztaty, szkolny turniej carrom oraz wyjazd na II Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Carrom" (projekt współfinansowany przez Gminę Pawonków. Realizatorem projektu jest Polskie Stowarzyszenie Carrom), w świetlicy szkolnej naszego Gimnazjum odbył się Szkolny Turniej Carrom. Turniej rozgrywany był w trzech 12-osobowych grupach. Podział na grupy odbył się drogą losowania. Każdy gracz rozegrał 5 meczy, z limitem 25 punktów oraz limitem czasu 30 minut. GALERIA PLAKAT

Po 4 najlepszych graczy z każdej z grup przeszło do IV grupy - finalistów. Między dwoma najlepszymi zawodnikami po rozgrywkach rozegrano mecz finałowy. Ostatecznie w finałowej trójce znaleźli się: miejsce I: Adam Mąkos miejsce II: Oliwier Kłosok miejsce III: Kamil Kurda Za zajęcie I -III miejsca uczniowie otrzymali na forum szkoły i z rąk Wójta Gminy Pawonków puchary i dyplomy oraz nagrody rzeczowe (koszulki, strikery, breloczki z logo PSC). 7- osobowa reprezentacja naszego Gimnazjum pojedzie 12 grudnia na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do Ożarowa Mazowieckiego. Gratulujemy i życzymy powodzenia!