Otrzęsiny klas pierwszych PDF Drukuj Email

Otrzęsiny klas pierwszych We wtorek 20 października miało miejsce oficjalne przyjęcie naszych pierwszoklasistów w poczet uczniów Gimnazjum w Pawonkowie, czyli tzw. Otrzęsiny. Wspólnie z rodzinami uczniów dopingowaliśmy uczestników w konkurencjach, podczas których wykazali się  humorem, sprytem, wiedzą i odwagą.

Uczniowie min.: zaprojektowali mundurek szkolny, spakowali tornistry na czas, odpowiadali na pytania dotyczące szkoły, zagrali w kalambury odczytywali skomplikowane łamańce językowe, przygotowali pyszne kanapki- gimburgery. Każda z klas przygotowała krótki występ, będący jednocześnie prezentacją klasy. Najważniejsza była dobra zabawa, a tradycyjnie klasa, która zdobyła największą ilość punktów wygrała nagrodę główną, którą jest „dzień bez pytania”. Walka była niezwykle wyrównana. Zwyciężyła (1 punktem) klasa Ia. Otrzęsiny zakończyły się poczęstunkiem, była kawa i pyszne ciasta przygotowane przez rodziców.Przewodniczący szkoły- Seweryn Panek przywitał pierwszoklasistów słowami: „Witamy w progach Waszej już szkoły”. Mamy nadzieję, że lata spędzone w naszym gimnazjum uczniowie będą miło wspominać w dorosłym życiu. Życzymy wszystkim powodzenia, pogody ducha i wiary we własne siły!!!