Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego PDF Drukuj Email

W dniu 27 lutego 2015 roku w naszej szkole odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. W  zawodach uczestniczyły drużyny z Pawonkowa, Herb, Woźnik, Lisowa, Psar, Strzebinia i Koszęcina. Naszą szkołę reprezentowali: Kamila Skubała, Natalia Byczek i Martyna Bok (drużyna dziewcząt) oraz Mateusz Cioch, Seweryn Panek i Mateusz Psyk (drużyna chłopców). GALERIA

 

 

 

Po  emocjonujących rozgrywkach dziewczynki naszego gimnazjum zajęły pierwsze miejsce drużynowo, kwalifikując się tym samym do etapu rejonowego. Ponadto trzecie miejsce indywidualnie zajęła Kamila Skubała, a na czwartej pozycji uplasowała się Natalia Byczek. Reprezentacja chłopców zajęła czwarte miejsce drużynowo.  Wyniki Powiatowego Turnieju Tenisa Stołowego 27.02.2015 r. w Pawonkowie:

Indywidualnie wśród dziewcząt:
I miejsce – Knopik Weronika (Herby)
II miejsce  - Krus Marta (Koszęcin )
III miejsce – Skubała Kamila (Pawonków)

 

Indywidualnie wśród chłopców:
I miejsce – Broncel Rafał (Strzebiń)
II miejsce – Szyguła Tomasz (Koszęcin)
III miejsce – Tyniec Łukasz (Koszęcin)

 

Miejsca poszczególnych drużyn wśród dziewcząt:
I miejsce – Pawonków 
II miejsce – Koszęcin
III miejsce – Herby
IV miejsce – Psary 
V miejsce – Lisów
VI miejsce – Woźniki

 

Miejsca poszczególnych drużyn wśród chłopców:
I miejsce – Koszęcin 
II miejsce – Strzebiń 
III miejsce – Woźniki 
IV miejsce – Pawonków oraz Psary (identyczna liczba punktów – 35)
V miejsce – Lisów

 

Wszystkich uczestnikom i uczestniczkom  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 

Ostatnie News-y

Statystyka

Użytkowników : 39
Artykułów : 271
Zakładki : 6
Odsłon : 450607

Popularne artykuły

Statystyka roku


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: best low cost hosting best reseller hosting program Valid XHTML and CSS.