Sukcesy naszych uczniów z języka niemieckiego PDF Drukuj Email

I.
19 listopada 2014 roku szesnastu uczniów naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego „Deutschfreund 2014”. Najlepsze wyniki uzyskali uczniowie:

w kategorii klas pierwszych: Monika Gaś ( 10 m. w woj. śląskim, 155 m. w kraju)
w kategorii klas drugich: Laura Jerominek ( 2 m. w woj. śląskim, 19 m. w kraju)
w kategorii klas trzecich: Klaudia Habatuła ( 6 m. w woj. śląskim, 65 m. w kraju)

Gratulujemy sukcesu !!!

 

 

II.
21 listopada 2014 roku uczniowie pani Aleksandry Sladek : Klaudia Habatuła, Martyna Poloczek, Martyna Bok, Laura Jerominek, Mateusz Jaworek oraz Daria Wańczyk uczestniczyli w szkolnych eliminacjach XIII Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego. Do II etapu konkursu, który odbył się w Częstochowie 10 stycznia 2015 roku, zakwalifikowali się uczniowie :  Klaudia Habatuła, Martyna Poloczek, Martyna Bok, Laura Jerominek oraz Mateusz Jaworek. Finalistką konkursu została Laura Jerominek z klasy IIb uzyskując 91,43 % poprawnych odpowiedzi.

Finał XIII Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów PSNJN zostanie przeprowadzony w Warszawie w dniu 14 marca 2015 roku         w siedzibie Instytutu Goethego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

III.
25 listopada 2014 roku ośmiu uczniów naszego gimnazjum przystąpiło do etapu szkolnego Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego (olimpiada przedmiotowa). Do drugiego, regionalnego etapu olimpiady ( Częstochowa, 27 styczeń 2015r.)  zakwalifikowali się uczniowie pani Aleksandry Sladek: Martyna Bok, Klaudia Habatuła, Laura Jerominek oraz uczeń pani Joanny Rybak – Adrian Kazimirek. Do finału czyli trzeciego, wojewódzkiego etapu konkursu dostały się dwie uczennice pani Aleksandry Sladek : Martyna Bok z klasy IIIc oraz Laura Jerominek z klasy IIb. Finał olimpiady przedmiotowej z j. niemieckiego odbędzie się 16 marca 2015 roku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

IV.
26 lutego 2015 roku odbędzie się IV Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Klar, das kann ich” w Lublińcu. Naszą szkołę reprezentować będzie dwuosobowa drużyna: Laura Jerominek oraz Adrian Kazimirek.

 

V.
18 marca 2015 roku obędzie się w naszym gimnazjum wiosenna edycja ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego „ Sprachdoktor 2015”. Zachęcamy do udziału i życzymy sukcesów.

Aleksandra Sladek

 

Ostatnie News-y

Statystyka

Użytkowników : 39
Artykułów : 271
Zakładki : 6
Odsłon : 450611

Popularne artykuły

Statystyka roku


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: best low cost hosting best reseller hosting program Valid XHTML and CSS.