1-sze Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Carrom PDF Drukuj Email

W sobotę 13 grudnia 2014 r w budynku Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Ożarowie Mazowieckim odbyły się 1-sze Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Carrom. W zawodach wzięło udział blisko 50 młodych graczy carrom z różnych zakątków Polski (z Błonia, Izabelina, Kampinosu, Legionowa, Płochocina, gminy Stare Babice, Warszawy i Pawonkowa). Naszą szkołę godnie reprezentowała 7 osobowa grupa uczniów w składzie: Tobiasz Faj, Denis Funk, Fabian Gaj, Marcel Gaj, Oliwier Kłosok, Adam Mąkos, Martin Wojtczyk. Carrom, inaczej nazywany indyjskim bilardem cieszy się w naszej szkole dużą popularnością, czekamy na kolejne mistrzostwa!

 

Ostatnie News-y

Statystyka

Użytkowników : 39
Artykułów : 271
Zakładki : 6
Odsłon : 450519

Popularne artykuły

Statystyka roku


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: best low cost hosting best reseller hosting program Valid XHTML and CSS.