Osiągnięcia uczniów - 2014/2015 PDF Drukuj Email


Laura Jerominek
II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Skąd się biorą pieniądze"
II miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego "Deutschfreund"
II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego "Klar, das kann ich"
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego
Finalista XIII Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów
II miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego "Sprachdoktor 2015"
Anna Sykosz
II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Skąd się biorą pieniądze"
Adrian Kazimirek
III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Skąd się biorą pieniądze"
I miejsce w I Powiatowym Konkursie Matematycznym "Matematyka w biznesie"
II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego "Klar, das kann ich"
IV miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego "Sprachdoktor 2015"
Marta Jurczyk
Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Skąd się biorą pieniądze"
Nicole Pietrucha
Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Skąd się biorą pieniądze"
Daria Wańczyk
Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Skąd się biorą pieniądze"
Adrian Kazimirek, Paulina Skuballa, Oliwier Bryłka, Martyna Bok
IV miejsce w VIII Konkursie "Spiel mit Deutsch" dla gimnazjów Województwa Śląskiego
Martyna Bok
III miejsce w X Powiatowym Konkursie Matematyczno-Bankowym
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego Języka Niemieckiego
Zwycięstwo w konkursie w tytuł Mistrza Języka Niemieckiego
III miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego "Sprachdoktor 2015"
Paulina Skuballa
I miejsce w Regionalnym Konkursie "Godomy po naszymu" VII Spichlerzowy Przegląd Dialektów Gwary Śląskiej
I miejsce w IV Konkursie Gryfny Godki
Damian Byczek
II miejsce w Regionalnym Konkursie "Godomy po naszymu" VII Spichlerzowy Przegląd Dialektów Gwary Śląskiej
Weronika Kompałka
Wyróżnienie w XXI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową
III miejsce w konkursie przyrodniczym "Żyję zdrowo w przyjaźni z przyrodą"
VI miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego "Sprachdoktor 2015"
Klaudia Habatuła
IV miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego "Deutschfreund"
III miejsce  w Regionalnym Konkursie Twórczości Plastycznej na Ozdobę Wielkanocną
II miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego "Sprachdoktor 2015"
Monika Gaś
X miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego "Deutschfreund"
Jakub Kurda, Błażej Gambuś, Adam Mąkos
II miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Błażej Gambuś
III miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Artur Pietrucha
I miejsce w eliminacjach powiatowych w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
Grzegorz Piosek
Laureat I stopnia Wojewódzkiego Konkursu Historycznego z cyklu "Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków"
Martyna Bok, Jakub Kurda, Błażej Gambuś
II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Pierwszej Pomocy
Julia Jędras
I miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Różanecznik - urok i magia"
Iwona Swoboda
I miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Różanecznik - urok i magia"
Agata Mańczyk
III miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Różanecznik - urok i magia"
Aleksandra Skiba
VI miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego "Sprachdoktor 2015"
osiągnięcia sportowe
Kamila Skubała
III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego
Martyna Bok, Kamila Skubała, Natalia Byczek
I miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego
Martyna Bok, Agata Mańczyk, Paulina Thomann, Aleksandra Cziudai, Weronika Gryc, Kamila Skubała, Wiktoria Zuzel, Dominika Thomann, Paulina Koza, Daria Wańczyk, Natalia Bromer, Magdalena Krawczyk
I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej w kategorii dziewcząt
I miejsce w Rejonowym Turnieju Piłki Ręcznej w kategorii dziewcząt
II miejsce w półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w Piłce Ręcznej dziewcząt
Tobiasz Faj
III miejsce w biegu przełajowym "Bieg o Nóż Komandosa"
Oliwier Bryłka, Marek Dyla, Tobiasz Faj, Denis Funk, Fabian Gaj, Dariusz Jaworski, Cezary Kaczmarzyk, Karol Kopyto, Szymon Koza, Szymon Kroll, Jakub Kurda, Kamil Kurda, Adam Mąkos, Seweryn Panek, Artur Pietrucha, Franciszek Skubała
III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej

 

 

 


 



 

Ostatnie News-y

Statystyka

Użytkowników : 39
Artykułów : 271
Zakładki : 6
Odsłon : 450227

Popularne artykuły

Statystyka roku


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: best low cost hosting best reseller hosting program Valid XHTML and CSS.