EuroWeek Szkoła Liderów Międzygórze 2014 Europejskie Forum Młodzieży PDF Drukuj Email

Jak w dwóch poprzednich latach, tak i w tym roku grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w warsztatach językowych EuroWeek Szkoła Liderów. Tym razem pojechało aż 21 osób. Mieszkaliśmy w Międzygórzu,  urokliwym zakątku Kotliny Kłodzkiej w okolicy słynnego Wodospadu Wilczki. FOTOGALERIA

Codziennie odbywały się zajęcia, które z przerwami trwały od śniadania do późnego wieczoru. Prowadzący to młodzi ludzie pochodzący z różnych krajów świata. Tym razem poznaliśmy osoby z Włoch, Gruzji, Azerbejdżanu, Meksyku, Kenii, Rumunii i kilku innych państw. Dzięki prezentacjom wiele dowiedzieliśmy się o kulturze i obyczajach ich mieszkańców. Nie brakowało zajęć, które aktywizowały do praktycznego ćwiczenia języka angielskiego. Pogoda sprzyjała krótszym i dłuższym spacerom górskim.  Mamy nadzieję wrócić tam za rok.

Opiekunowie:

mgr Elżbieta Walas-Ptak