Osiągnięcia uczniów - 2013/14 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Kubica   
wtorek, 22 października 2013 08:54

Damian Byczek

III miejsce w Finale VI edycji Spichlerzowego Przeglądu Dialektów Gwary śląskiej „Godomy po naszymu”

Justyna Fonfara

Laureatka konkursu literackiego „Ciekawa historia z mojego regionu”

Angelika Czerpek

II miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Jestem za pokojowością”

Agnieszka Kryczek

Wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Jestem za pokojowością”

Weronika Kompałka

I miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową

Wyróżnienie w  XXIV Regionalnych Spotkaniach Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa” w kategorii: Recytacja

Martyna Bok

III miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową

II miejsce w  IX Powiatowym Konkursie Matematyczno-Bankowym

II miejsce w III Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego „Klar, das kann ich”

Adrian Kazimirek

II miejsce w III Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego „Klar, das kann ich”

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym  „Krąg”

X miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego „Deutschfreund”

Paulina Skuballa

I miejsce w XXIV Regionalnych Spotkaniach Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa” kategorii: Wywiedzione ze słowa

Klaudia Juszczyszyn

II miejsce w XXIV Regionalnych Spotkaniach Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa” kategorii: Recytacja

Dominik Panek

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-Planeta”

Dorota Wańczyk

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-Planeta”

Ewelina Walocha

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-Planeta”

Michał Jureczko

I miejsce w VII Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną

Klaudia Habatuła

II miejsce w VII Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną

IX miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego „Deutschfreund”

II miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego „Sprachdoktor””

Nikola Kotysz

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

II miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego „Deutschfreund”

III miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego „Sprachdoktor””

Marcel Chyra

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym  „Krąg”

Martyna Poloczek

V miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego „Deutschfreund”

Laura Jerominek

V miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego „Deutschfreund”

III miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego „Sprachdoktor””

Aleksandra Skiba

VI miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego „Deutschfreund”

Roksana Krawczyk

XI miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego „Deutschfreund”

Bartosz Bednarek

IV miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”

Anna Mlynek i Dorota Wańczyk

I miejsce w Regionalnym Konkursie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

Grzegorz Piosek

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego z cyklu "Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków"

Ewelina Walocha

III miejsce w VII Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną

Michał Schaffarczyk

II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym w ramach "Dni Mickiewiczowskich"

Artur Pietrucha

I miejsce w eliminacjach powiatowych w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

 

I miejsce w XII Powiatowym Konkursie Profilaktycznym „Optymistyczne jutro”

 

Sportowe

III miejsce w finale Powiatowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

II miejsce w Powiatowych Zawodach Młodzieży Szkolnej o Puchar Starosty Lublińca w kategorii halowa piłka nożna chłopców

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej

II miejsce w Powiatowych Zawodach Piłki Nożnej w kategorii chłopców

III miejsce w  Rejonowych Zawodowych Piłki Nożnej w kategorii chłopców

II miejsce w zawodowych półfinałowych Wojewódzkiej Gimnazjazdy Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii chłopców

III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt

 

 

 

 

Ostatnie News-y

Statystyka

Użytkowników : 38
Artykułów : 270
Zakładki : 6
Odsłon : 442021

Popularne artykuły

Statystyka roku


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: best low cost hosting best reseller hosting program Valid XHTML and CSS.