Osiągnięcia uczniów - 2012/13 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Kubica   
czwartek, 06 grudnia 2012 07:45

Osiągnięcia uczniów - 2012/13

 

III miejsce dla Spółdzielni Uczniowskiej "Słoneczko" w Ogólnopolskim Konkursie na najlepiej pracującą Spółdzielnię Uczniowską

Paulina Skuballa

I miejsce w finale konkursu V Spichlerzowego Przeglądu Dialektów Gwary Śląskiej "Godomy po naszymu"

Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XXV Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów "Wrażliwość na słowa"

Justyna Sobala

III miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Matematyczno-Bankowym

Finalista XXIII Regionalnego Konkursu "Młody Chemik"

V miejsce w konkursie "Przedsiębiorczość - Twoją drogą do sukesu"

II miejsce w eliminacjach powiatowych w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Jakub Żołnierczuk

I miejsce w Młodzieżowym Turnieju Carrom o Puchar Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Anna Kroll

III miejsce w XXI Rejonowej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Dyplom dla Najlepszej Dziewczyny w II Młodzieżowym Turnieju Carrom o Puchar Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus 2013 z matematyki

Krzysztof Skorupa

X miejsce w Młodzieżowym Turnieju Carrom o Puchar Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Paweł Matyja

VII miejsce w Młodzieżowym Turnieju Carrom o Puchar Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Agata Matziol

I miejsce w Językowym Konkursie Mikołajkowym

III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego "Klar, das kann ich"

miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Sprachdoktor"

Adrian Kazimirek

II miejsce w Językowym Konkursie Mikołajkowym

miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Deutschfreund"

II miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Sprachdoktor"

Bartosz Bednarek

III miejsce w Językowym Konkursie Mikołajkowym

XII miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Deutschfreund"

Michał Piosek

Finalista XXIII Regionalnego Konkursu "Młody Chemik"

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii

Finalista konkursu wiedzy ekonomicznej "Kurs na zysk"

Weronika Kompałka

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Z głową na karabinie"

II miejsce w XII Powiatowym Konkursie Ekologicznym "Zielone perły Śląska" w kategorii konkurs plastyczny

Patryk Gaj

II miejsce w konkursie "Przedsiębiorczość - Twoją drogą do sukcesu"

Monika Pietrucha

III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego "Klar,das kann ich"

III miejsce w eliminacjach powiatowych w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

II miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Sprachdoktor"

Sebastian Jaworek

VII miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Deutschfreund"

IV miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Sprachdoktor"

Patryk Psyk

XII miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Deutschfreund"

Martyna Bok

VI miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Deutschfreund"

VI miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Sprachdoktor"

Aleksandra Skiba

III miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Sprachdoktor"

Nikola Kotysz

II miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Sprachdoktor"

Roksana Krawczyk

miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Sprachdoktor"

Klaudia Juszczyszyn, Wioletta Zazgórnik, Marcel Chyra

II miejsce w VII Powiatowym Konkursie Języka Polskiego "Zabawy literaturą i językiem"

Marcel Chyra

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus 2013 z matematyki

Agnieszka Kryczek

Dyplom za najpopularniejszy blog VIII edycji konkursu internetowego Filmoteki Szkolnej. Akcja!

Monika Pietrucha i Janusz Parys

Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

 

SPORTOWE

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej w kategorii dziewcząt

II miejsce w turnieju rejonowym piłki nożnej dziewcząt

Sebastian Swoboda

I miejsce w 16. Biegu Przełajowym "O Nóż Komandosa"

 

Ostatnie News-y

Statystyka

Użytkowników : 39
Artykułów : 271
Zakładki : 6
Odsłon : 450230

Popularne artykuły

Statystyka roku


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: best low cost hosting best reseller hosting program Valid XHTML and CSS.